Günümüz de birçok iş yeri tarafından aktif olarak kullanılan otomatik kepenklerin tamir işlemi firmamız tarafından kusursuz şekilde yapılır. Otomatik kepenk tamiri hem tecrübe hem de titizlik gerektiren bir iştir. 15 yılı geçkin tecrübemiz ile Ankara’da otomatik kepenk tamiri işlerini en iyi şekilde yapıyoruz.

Ankara otomatik kepenk tamiri firmasını arayarak anında fiyatları öğrenebilirsiniz.

Otomatik kepenkler hareket etme konusunda oldukça başarılı ve kullanıcına büyük kolaylıklar sağlayan ürünlerdir. Bulunduğu yere görünüm açısından artı katan bu sistemler güvenlik konusunda da oldukça başarı sunar.

Otomatik Kepenk Tamiri Fiyatları 2022 🟢

Başlıklar

Otomatik kepenk tamiri fiyatlarından bahsetmeden önce tamir işlerinin farklılık gösterdiğini anlatmak isteriz. Kimi otomatik kepenkte motor arızası oluşurken, kimi otomatik kepenkte de motor sıkışması gibi durumlar yaşanır. Bu iki senaryoda farklı tamir fiyatları meydana gelecektir. Otomatik kepenk tamirinde firmanın uzmanlığı, tecrübesi ve bulunduğu servis konumu da fiyatları etkileyen unsurlardan birisidir.

Otomatik Kepenk Tamiri İşlemleri

Otomatik kepenk tamirinde birçok işlem yapılabilir. En sık karşılaştığımız durumları sizler için listeledik.

  • Otomatik kepenk güç kaynağı sistemi uyarlanması
  • Otomatik kepenk motoru değişimi ve bakımı
  • Otomatik kepenk güç kaynağı kurulumu
  • Otomatik kepenk alıcı kart değişimi ve satışı.

Yukarıda sıralanan başlıklar bir otomatik tamir durumunda en sık yaptığımız işlemlerdir.

Otomatik Kepenk Kurulumu ⚡

Ankara’da otomatik kepenk tamirinin yanında sıfırdan kurulum işlerini de yapıyoruz. Alanın ölçüleri ve fotoğrafları verildikten sonra sizlere en uygun otomatik kepenk sistemleri fiyatlarını tablo halinde sunmaktayız. Sistemler 1 yıl garantilidir.

Ankara Otomatik Kepenk Firması

Ankara’da bulunan otomatik kepenk montaj ve tamiri firmamıza ulaşarak 7/24 destek alabilirsiniz. Firmamız, her montaj işinde ve tamir işinde garanti sunan, müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir firmadır. Ankara’da binlerce kepenk tamiri yapmış bir iş yeri olarak tüm müşterilerimizin kepenk işlerini yapmaktan mutluluk duyuyoruz.