Keçiören Kepenk Tamiri

Ankara’nın en büyük ilçelerinden birisi olan Keçiören’de kepenk tamiri yapan bir servis mi arıyorsunuz ? O halde doğru yerdesiniz. Keçiören kepenk tamiri servisi: manuel ve otomatik kepenk çeşitlerinin tamirini en sağlıklı ve garantili şekilde tamir etmektedir.

Kullandığımız tamir malzemeleri orijinal markalardır ve tamir edildikten sonra yıllar boyu sorunsuz kullanılmaktadır. Yenisini almak yerine tamir yöntemini tercih etmek en iyi karar olmaktadır. Profesyonel servis, tecrübe ve deneyim ve alanında ilklerden olan Vural kepenk ile en iyi tamir hizmeti sunulmaktadır.

Keçiören’de kepenk tamiri fiyatları kaç lira?

Öncelikle tüm müşterilerimize en uygun fiyatları sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Kepenk tamiri fiyatları ise kepenk sistemine bağlı olmaktadır. Manuel kepenklerde 400 TL’den başlarken , otomatiklerde ise kepenk sistemi incelendikten sonra fiyat verilmektedir.

Firmamız, profesyonel ekibiyle beraber tüm kepenklerin tamir ve montaj hizmetini başarı ile yapmaktadır. Bizleri arayarak hemen kepenk tamiri fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.