Ankara’da garaj kapısı tamiri işlerinde büyük başarı sağlayan ve bugüne kadar yüzlerce otomatik garaj kapısı tamiri yapmış olan bir firmayız. 15 yıllık garaj kapısı tamir tecrübesi ile müşterilerimize hizmet veriyor ve bu hizmet sonrasında da bakım işlerinde en uygun fiyatları sunmaktayız.

Garaj Kapısı Tamiri Fiyatları Ankara’da Ne Kadar ?

Başlıklar

Ankara garaj kapısı tamiri servisi ile hemen iletişime geçerek otomatik garaj kapılarının tamir işlemini yaptırabilirsiniz.

Öncelikle birkaç çeşit garaj kapısının olduğunu belirtmek isteriz. Bu garaj kapılarında ki arızanın sebebini bulmak ve çözümün hemen sağlanması her zaman profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. Garaj kapısı çeşitleri ise:

  • Pencereli Otomatik Garaj Kapısı
  • Endüstriyel Seksiyonel Garaj Kapısı
  • Konut Garaj Kapısı

Yukarıda belirttiğimiz gibi farklı garaj kapıları mevcuttur. Bunların çalışma prensibi hemen hemen aynı olsa da bazı durumlarda farklı ayarlamalar ve farklı tamir yöntemleri mevcuttur. Otomatik garaj kapısı tamiri fiyatları motor arızasının durumuna göre değişebilmektedir. Keşif sırasında ekiplerimiz gerekli incelemeden sonra tarafınıza fiyat vermektedir.

Garaj Kapısı Tamirinde Garanti Var mı?

Firmamız tarafından tamiri yapılan garaj kapılarına 3 ay garanti verilmektedir. Sıfır garaj kapısı kurulumlarında ise 2 yıl garanti seçeneklerimiz mevcuttur.

Garaj Kapısı Tamiri Kaç Saat Sürer ?

Bu arızanın çeşidine göre değişmektedir. Kimi garaj kapısı tamiri 30 dakika sürerken kimi tamirler ise 4-5 saat kadar sürebilmektedir. Profesyonel garaj kapısı tamiri servisimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra ne kadar süre içerisinde tamir işleminin biteceği konusunda sizlere bilgi verecektir.